Главная Новости

Йосипівка святкує День села

Опубликовано: 09.10.2017

видео Йосипівка святкує День села

Свято села Плужне 2015 рік

Яскравим дійством стало святкування Дня села у Йосипівці. До цього свята з року в рік тут підходять креативно, тож нічого дивуватися що й цього року на урочистості й веселощі завітали гості з двох сіл – Тишківки й Дібрівки. Тут було на що подивитися, практично кожного присутнього залучили до участі у конкурсах, було що переймати. Спонсорами свята виступили, як і завжди, Йосипівська сільська рада та СТОВ «Агролан».Йосипівка багата талантами. Щойно наблизившись до епіцентру святкування, кожен міг переконатися в цьому. Хизувалися тут кулінарними талантами місцевих господинь. Їхні кондитерські вироби розходилися по всіх любителях смаколиків, при чому самим кулінарам ніхто за них гроші не платив, натомість люди жертвували гроші на потреби воїнів АТО.


Овідіополь Йосипівка

Цілих дві виставки було запропоновано до уваги гостей свята. Перша – виставка голубів, на якій одні представники наймолодшого покоління раділи, що їхні татка й дідусі мають таке хобі, а другі канючили: «Тату, купи пташку!». Батьки тільки руками розводили: «Ну, навіщо тобі поштовий голуб? Шпаргалки в школу носити?».


Узин 24 08 2017р День незалежності України

Друга виставка – роботи Валентини Гросу, виконані в оригінальній техніці. Майстриня робить аплікації з круп та насіння різних трав. Як зізнається, нитками вишивають усі, а їй хотілося чогось оригінального. От і почала створювати такі картини. Все літо збирає насіння різних трав, не обмежується тільки тими крупами, які можна придбати в магазині. «Пасу корови (а їх у мене четверо) – ходжу в степу, збираю зернята різних трав, – розповідає пані Валентина. – А потім довгими зимовими вечорами займаюся створенням картин. На одну може піти до місяця часу. Якби я займалася тільки цим, звичайно, справа йшла б швидше. Але – на творчість, як і в багатьох сільських жінок, у мене мало вільного часу».

© Частный пансионат "Фортуна"  2013
Разработка сайта:   WEB-студия “KPORT”
При создании сайта использованы фото проекта peschanoe.net

rss