Отдых на кинбурне

Опубликовано: 09.11.2018

видео Отдых на кинбурне

Кинбурнская коса: дороги, море, отдых, природа. Аэросъемка с высоты птичьего полета.

Справедливості заради відзначимо, що не така й безлюдна вона, Кінбурнська коса. Бази відпочинку тут не зустрічаються на кожному кроці. Але якщо вже будуються, то з розмахом. Територія нашої, наприклад, 10 тис. Кв. метрів!

Тут є все, що б відпочинок на Кінбурнській косі запам’ ятався не тільки красивими знімками, а й яскравими емоціями: комфортні номери, спортивні майданчики, бари для дорослих і ігрові кімнати для дітей. Більше інформації в розділі «Про відпочинок» Отдых на кинбурне.

Про харчування
Відпочинок біля моря — небезпечне заняття для дівчат, що сидять на дієті. Насичене киснем повітря «наганяє» апетит. Так що їсти доведеться багато і дуже смачно. Іноземні гості називають це «гастрономічний відпочинок». Україна — країна з колоритною кухнею, ми нагодуємо борщем і голубцями, бризолу і домашніми котлетками, варениками та здобними булочками.

Детальний меню представлено в розділі «Харчування».

Про розваги
Розділ для тих, хто віддає перевагу активному відпочинку на морі. Україна славиться своєю природою, не подивитися яку — справжній злочин.

Спеціально для відпочиваючих «Крутий Осипу» організовуються екскурсії на острів Березань (колишній давньогрецьким Борисфен) до солоних і грязьових озерах, легендарним «саг». А також екстремальний відпочинок в Україні на морі: катання на квадроциклах та скутерах. Нудно не буде, обіцяємо!

Про ціни
Щоб дізнатися, скільки коштує відпочинок на Чорному морі (Україна, 2018), відвідайте розділ «Ціни». Ми подбали, щоб вони були актуальними і дозволили спланувати бюджет.

Що ж, ось ви і дізналися трохи про «Крутий Осипу». Шкода, що ми не можемо передати словами як тут чудово. Приїжджайте, переконайтеся самі!

КИНБУРНСКАЯ КОСА -  уникальное место отдыха на Черном море, длиной около 40 км и шириной менее 10 км. Расположена коса в Николаевской области между пресным Днепро-Бугским лиманом и соленым Ягорлицким заливом.

Кинбурнский полуостров - уникальный природный комплекс на территории которого  создан заповедник, региональный ландшафтный парк « Кинбурская коса» , перейдите Отдых на кинбурне. Он включен в реестр ООН. Здесь произрастают более 500 лекарственных и более 15 редких видов растений, благодаря чему Кинбурн называют « аптекой под открытым небом» .

Кинбурнская коса: отдых, жилье, цены
Отдых на Кинбурнской косе — это не только наслаждение красотой природы, сохранившейся в первозданном виде, но и кладезь здоровья. Жилья на Кинбурнской косе немного. Частный сектор села Покровское, Покровка и Рымбы готовы предложить недорогое жилье для туристов, но до моря идти 15-20 минут. Ближе к пляжу можно поселиться на базе отдыха, но цены здесь выше, чем у частников. Эконом отдых на море в палаточном городке  самый распространенный вид отдыха на Кинбурнской косе. Палатки стоят здесь под старыми оливковыми деревьями на берегу Черного моря. Администрация палаточного лагеря обеспечивает туристов палатками, питанием, летним душем и туалетом, ежедневно завозят питьевую воду, свежие продукты питания и вывозят мусор.


Украинские Мальдивы: сколько стоит отдых на Кинбурнской косе


База отдыха "Пеликан", Кинбурнская коса

© Частный пансионат "Фортуна"  2013
Разработка сайта:   WEB-студия “KPORT”
При создании сайта использованы фото проекта peschanoe.net

rss