Energopump насосное оборудование

Опубликовано: 17.08.2017

 

Енергозберігаючі вікна - це інноваційне рішення для створення сприятливого мікроклімату в квартирі, будинку, офісі. Їх монтаж значно скорочує витрати на опалення та електроенергію як в холодну, так і жарку пору року. Свої високі зберігаючі тепло і прохолоду властивості енергозберігаюче вікно отримало завдяки принципово новому підходу у виборі скла, яке в нього встановлюють.

Новости сайта:Energopump насосное оборудование

Скла в зберігаючих енергію вікнах мають особливе покриття. Взимку воно відображає все тепло, що виділяється опалювальними приладами, а влітку блокує проникнення всередину приміщення тепла, перешкоджаючи надмірному нагріванню повітря. Ефективність енергозберігаючого вікна безпосередньо залежить від використовуваного в ньому скла. Детальніше ознайомитися з видами енергозберігаючих стекол можна на amtek.com.ua/energosberegayuschie_okna, де описані характеристики кожного з них.

Ще однією перепоною на шляху холоду та спеки є інертний газ, який мінімізує тепловий обмін між приміщенням і зовнішнім середовищем. Це може бути аргон, ксенон або криптон. Останні два інертних газу мають високу вартість. Тому найчастіше у вікна закачують аргон. Газом заповнюють весь вільний простір, утворене між скріпленої спеціальною рамою стеклами.

Використання сучасних матеріалів для об' єднуючою скла рамки дозволяє уникнути утворення конденсату. Кількість склопакетів впливає на показник проникнення тепла. Чим він нижчий, тим вище енергозберігаючі властивості. У подвійного скла він становить 1, 0, а у потрійного - від 0, 5 і до 0, 6 W / m2K.

© Частный пансионат "Фортуна"  2013
Разработка сайта:   WEB-студия “KPORT”
При создании сайта использованы фото проекта peschanoe.net

rss